Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1573746
10230
342
7500
Jelzés nélkül: Black out. Kollázs, papír, üvegezett keretben, 23×30 cm 1896861
10231
342
Jelzés nélkül: Ház a völgyben. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 28×39 cm 1925449
10232
342
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38,5×25,5 cm 1925451
10233
342
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38,5×25,5 cm 1925452
10234
342
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38,5×25,5 cm 1924648
10235
342
Jelzés nélkül: Dombos táj. Akvarell, papír, levágva, 39×50 cm 1924591
10236
342
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Olaj, farost, keretben, 50×40 cm 1931561
10237
342
Jelzés nélkül: Szűzanya Kis Jézussal ikon. Karton, vegyes technika, üvegezett fa keretben, 19x14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft