Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1912257
10073
342
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Prihoda István (1891- 1965): József és Putifárné. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 24,5×22 cm 1888344
10074
342
Jánoskúti Márta (1942) jelmeztervező: Kollázs. 43x60 cm 1888341
10075
342
Jánoskúti Márta (1942) jelmeztervező: Kollázs. 43x60 cm 1752923
10076
342
Kalcsó József (1952-): Ketten. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm 1930480
10077
342
1965 Kass János (1927-2010): Auschwitz I., 2 db. Ofszet, papír, az hátoldalán aláírt, a másik hátoldalán kiállítási címkével, 19×11 cm 1930486
10078
342
Kass János (1927-2010): Az ember tragédiája, 11. szín: London. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágott, 24×15 cm 1930495
10079
342
32000
Kass János (1927-2010): 8 db görög témájú illusztráció. Ofszet, papír, jelzettek, 24x14 cm. 1924412
10080
342
Kazovszkij jelzéssel: Kiáltás. Akvarell, papír, 24×25 cm 1924420
10081
342
Kádár jelzéssel: Téli táj. Olaj, karton, üvegezett keretben, 20×30 cm 1552719
10082
342
Kárpáthy Jenő (1870-1950): Fasor. Olaj, karton, sérült, jelzett, üvegezett keretben, 57×45 cm 1552538
10083
342
Kássa Gábor (1893-1961): Zuglói piac részlet. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 28×38 cm 1924555
10084
342
Kézdi jelzéssel: Erdős táj. Olaj, vászon (festék hibákkal), keretben, 68×49 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft