Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1888278
10146
342
Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Rippl bácsi. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16x22 cm 1924567
10147
342
Róna jelzéssel: Fiú papírcsákóval. Olaj, vászon (festék lepattanásokkal, 54×45 cm 1929454
10148
342
11000
Rudnay jelzéssel: Mezőn ebédelő család. Tempera, papír. 37x47 cm Keretben. 1908262
10149
342
Rudnay Gyula (1878-1957): Mise, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 15×12 cm 1908259
10150
342
Rudnay Gyula (1878-1957): Templomok, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 12×11 cm 1924396
10151
342
11000
Scheiber jelzéssel: Primadonna. Vegyes technika, papír, 43×29 cm 1924401
10152
342
11000
Scheiber jelzéssel: Utcarészlet. Vegyes technika, papír, 43×29 cm 1703246
10153
342
Schey Ferenc (1925-1997): Akt. Lavírozott tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 34x26,5 cm 1910424
10154
342
Schéner jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír, 38×29 cm 1909551
10155
342
11000
Schönberger jelzéssel: hajók a hídnál. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×45 cm 1909562
10156
342
Schönberger jelzéssel: Férfi portré. Akvarell, papír, 43×29 cm 1925788
10157
342
Schönfeld Vilmosné (?-?): Festősablon minták, 11 db. Akvarell, papír, jelzett, különböző méretekben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft