Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1873264
10182
342
Szeift Béla (1944-2012): Faltörő kos, kollázs, vegyes technika, papír, jelzett, 23×33 cm 1925521
10183
342
Szelezsán György (?-? ): Folyópart. Vegyes technika, karton, paszpartuban, 31x21 cm 1888644
10184
342
Székelyhidi Stark András (?-?): Sárgadinnyés csendélet. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 35×50 cm 1896925
10185
342
Szőnyi jelzéssel: Női akt. Szén, papír, 45×30 cm 1552967
10186
342
75000
Szőnyi István (1894-1960): Freskó részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29,5×44,5 cm 1607259
10187
342
11000
Szuly Angéla (1893 - 1976): Guggoló akt. Diópác, papír, jelzett, 22×18 cm 1925821
10188
342
Tihanyi jelzéssel: Aktok a vízparton. Olaj, vászon-farost, 67×80 cm 1924777
10189
342
11000
Tóth B László (1906-1981): Kilátás a túlsó partra. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×31 cm 1607219
10190
342
11000
Tölgyessy Artúr (1853-1920): Portré "Csaba 1877". Ceruza, papír, jelzett, 22×16 cm 1847218
10191
342
XIX. sz. vége. Uher Arisztid (?-?) : gróf Festetics Andorné Dömjén Rózsa színművésznő (1821- 1932), a Nemzeti Színház színésze, a Farkas-Ratkó-díj 1889-es kitüntetettje. Akvarell, vegyes technika, karton. Jelzett. 41x30 cm A színésznő hagyatékából. A karton szélén egy két folt. 1752920
10192
342
Urbán Gábor (1946-): Borozgatók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm 1896438
10193
342
Victor Valéry (1889-1910): Notre Dame. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 17×21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft