Festmények és grafikák Tételek száma: 236
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1912962
10218
342
Olvashatatlan jelzéssel: Olvasó fiú. Olaj, vászon-fatábla, keretben, 30×26 cm 1924548
10219
342
Olvashatatlan jelzéssel: Portré, olaj, fa, 31×25 cm 1924402
10220
342
Olvashatatlan jelzéssel: Pecázó fiú, olaj, vászon, kartonra kasírozva, 24×30 cm 1886451
10221
342
24000
1835 Jelzés nélkül: Krisztus ikon. Festett fa tábla, sérült, 17,5×10,5 cm 1928559
10222
342
Jelzés nélkül: Pornó grafikák, 3 db, vegyes technika, papír, 24×14 és 24×16 cm 1929182
10223
342
80000
Jelzés nélkül:Libapásztorlány. Olaj, karton, enyhén sérült antik keretben, 60×100 cm 1888997
10224
342
Jánoskúti Márta (1942) : Alakok. Kollázs, papír, 50×70 cm 1926724
10225
342
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 12×10 cm 1703204
10226
342
Jelzés nélkül: Támaszkodó akt. Erotikus fázisnyomatok, 6 db, papír, 31x40,5 cm 1703225
10227
342
Jelzés nélkül: Akt vázlat. Szén, papír, üvegezett keretben, 29x21 cm 1657522
10228
342
Jelzés nélkül: Telefonvezeték-oszlop. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×36 cm 1657524
10229
342
Jelzés nélkül: Falusi ház. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft