Kis vegyes könyv tétel: Ohnet György: Páris királya (1898), Kövér Ilma: Damáz Margit (é. n.); Bruun, Laurdis: Az ígéret szigete (é. n.); Magyar nyomdászok évkönyve (1905); Hercezg Ferenc: A hét sváb (1935); Horváth Márton: Lobogónk: Petőfi (1935); Belloc, Hilaire: XIV. Lajos (é. n.). Példányonként változó állapotban, összesen 7 db
Magyar Balázs: Hogyan akarták tönkretenni s miként aknázták alá az oláhok Magyarországot? Bp., 1918, Athenaeum. Kissé megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Kertész Sándor: Déryné voltam Kanadában- A torontói Művész Színház 23 éves története / Curtain at Eight. Toronto, 1981, Magánkiadás. Kétnyelvű (magyar és angol) kiadvány. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
Jókai Mór: Targallyak. Bp., 1896, Révai (Jókai Mór összes művei, nemzeti kiadás 58.). Gazdagon díszített, kicsit kopott, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.