Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 398

15905.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15906.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mikszáth Almanach az 1921. évre. Szerkeszti Herceg Ferenc. Budapest, 1921, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kissé szakadt gerinccel.
15907.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15908.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Márton Jósef: Német-Magyar-Deák Lexicon. Második Része a Trilingue Lexiconnak. Második darab K-Z. Bécs, 1823, Bauer B. Filep, 1015 p. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel. Német, magyar, latin nyelven. Csak második, töredék, kötet! A gerinc sérült és a borító kopott. De ezt leszámítva jó állapotban.
15909.

Márton Jó'sef: Német-Magyar-Deák Lexicon. Második Része a' Trilingue Lexiconnak. Második darab K-Z. Bécs, 1823, Bauer B. Filep, 1015 p. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel. Német, magyar, latin nyelven. Csak második, töredék, kötet! A gerinc sérült és a borító kopott. De ezt leszámítva jó állapotban.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hermann Melville: Moby Dick or The Whale. (Moby Dick vagy a bálna.) Boardman Robinson illusztrációival. Clifton Fadiman bevezetőjével. The 100 Greatest Books Ever Written. Collectors Edition. Norwalk, 1977, The Easton Press, XXII+615 p. Kiadói aranyozott bordázott gerincű egészbőr kötés, aranyozott lapélekkel. Angol nyelven. Szép állapotban. / With An Intruduction by Clifton Fadiman and illustrations by Boardman Robinson, full leather binding, in english language, good condition.
15910.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Jaroslav Holecek: Csendes Vadászat. Budapest, 1973, Gondolat, 239 p. Kiadói egészvászon kötésben.
15911.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Katrin Holland: Egyedül... Mindörökké! Fordította Gáspár Miklós. Bp., 1941, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
15912.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Schalom Ash három könyve: Moszkva. Fordította Gergely Janka. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fakó gerinccel, de belül jó állapotban. Pétervár. Fordította Gergely Janka. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fakó gerinccel, de belül jó állapotban. Varsó. Fordította Gergely Janka. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fakó gerinccel, de belül jó állapotban.
15913.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gyulai Pál: Vörösmarty életrajza. Bp., 1905, Franklin-Társulat. Hatodik, javított kiadás. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
15914.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Rákosi Viktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharcból. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, megviselt állapotban.
15915.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Beke Manó: Sophia Kovalevska. Női arcképek 3, dr. Görög Imre szerk., Budapest, Fővárosi Könyv- és Lapkiadó R.T. Illusztrált kiadói papír kötésben
15916.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft