Könyvek: Egyéb Tételek száma: 398
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1262794
16025
287
Books: Other
Rachel Field: Hitty. Bp., é.n. Révai. Kiadói félvászon kötésben 1324427
16026
287
Books: Other
Bibó Lajos: A gyerek. Bp., 1938, Nova. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 1224589
16027
287
Books: Other
Vályi László: A detail eladás és a "boltkezelés". Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadó papírkötésben, ritka kötet. 1246291
16028
287
Books: Other
Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1948, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kissé sérült kiadói papírkötésben, jó állapotban. 1336501
16029
287
Books: Other
Haberlandt Mihály: Néprajz. Ford. Viski Károly. Bp., 1927, Franklin. 113 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. 1323174
16030
287
Books: Other
Villon testamentuma. Ford. Mészöly Dezső. Bp., 1943, Keresztes. Kiadói félvászonkötésben. 1337648
16031
287
Books: Other
Villani Lajos: Olasz irodalom. Bp., 1942. Dr. Vajna és Bokor, 182 p. Kiadói papírkötésben. 1394000
16032
287
Books: Other
Erdélyi József: Mutató. Versek. Turul falufüzetek 4. Budapest, 1939, Bólyai Akadémia-Turul Szövetség, 47 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. 1255529
16033
287
Books: Other
Harmatfényben - Belső tájakon. Irodalmi antológia. Bp., 1997, Alterra. Kiadói puhakötésben. Az egyik szerző dedikációjával. 1174269
16034
287
Books: Other
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban. 1241490
16035
287
Books: Other
Laczkó Géza: Sey Tamás levelei. Regény.
Bp. 1922, Kultura. 1 t. 102p. Kiadói, illusztrált (Jaschik Álmos) kartonkötésben. (Gerinc hiányzik) 1405884
16036
287
Books: Other
Suetonius: Nero. Fordította Révay József. Kultura Könyvtár 9. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft