Könyvek: Egyéb Tételek száma: 398
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1505545
15917
287
Books: Other
Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor: Magyar írók névtára. Pozsony, 1876, K. n. Átkötött, modern egészvászon kötésben. Foltos lapszélekkel, néhány szakadt oldallal, hiányzó lapok a tartalomjegyzékben. 1505491
15918
287
Books: Other
Németh Pál: ...de történt. Budapest, 2002. Szerzői kiadás. 50 példányban jelent meg. Műbőr kötésben, papír védőborítóval. A szerző által dedikált példány! 1394239
15919
287
Books: Other
Szegő István: Takard el arcodat. Versek és fordítások. Monor, 1936, Popper Ernő. Kiadói papír kötésben. 1390163
15920
287
Books: Other
Gábor Andor: Tarka rímek vers. 77 vers. Budapest, (1913), Dick Manó. Az eredeti borító megtartásával újra kötve. 1390279
15921
287
Books: Other
Vachot Imre: Országgyűlési szállás. Eredeti vígjáték 4 felvonásban. Pest, 1844. Geibel Károly. Félvászon kötésben. 1382850
15922
287
Books: Other
Dutka Ákos: Ismerlek Caesar. Nagyvárad, 1917, Szigligeti Társaság. Illusztrált kiadói karton kötés alsó pereme vágott, átkötve félvászon kötésben. 1382859
15923
287
Books: Other
Villon balladái Faludy György átköltésében. Budapest, Officina kiadás. Elvált, viseltes fedőborítóval. Második kiadás. Szerző által dedikált példány! 1501952
15924
287
Books: Other
Komócsy József: Szerelem könyve. Költemények. Bp., 1894, Singer és Wolfner. Gazdagon díszített vászonkötésben. 1478137
15925
287
Books: Other
Tanfi Iván: Költemények. Bp., 1905. Lampel, Aranyozott egészvászon kötésben. 128p. 1504298
15926
287
Books: Other
Swift: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Fordította Dávid Marigt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóivállalat Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval. 1502923
15927
287
Books: Other
Wilde Oscar: Salome. Szomorujáték 1 felvonásban. Fordította: Battlay Géza. Bevezetéssel ellátta: Márkus László. Sarkadi Emil által illusztrált kétszínnyomású szecessziós keretdíszekkel és öt egészoldalas rajzzal. Budapest, 1907, Révai és Salamon.Papírborító, 85 p. 1502571
15928
287
Books: Other
Gróf Zrínyi Miklós prózai munkái. S. a. r.: Markó Árpád. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság- Papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft