Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 398

Hajnóczy Péter: A fűtő. M. A halál kilovagolt Perzsiából. Jézus mennyasszonya. Hátrahagyott írások. Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15797.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Spiró György: História. Bp., 1977, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15798.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zathureczky Gyula: Erdély, amióta másképp hívják. Bp., 1939, Magyar Élet. Kopott vászonkötésben.
15799.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Hajnóczy Péter: A fűtő. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. A szerző dedikációjával! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15800.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
31
Karinthy Frigyes: Grimasz. Szatírák és humoreszkek. Modern Könyvtár. Bp., é.n. [1914], Athenaeum Irod. és Nyomd. Rt., 128 p. Átkötött félvászon kötés, a tartalmojegyzéknél ceruzás bejegyzésekkel, márványozott lapélekkel. Első kiadás.
15801.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15802.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15803.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15804.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Johannes Amos Comenius: Orbis Pictus. A világ le-festve. Die Welt in Bildern. Bibliotheca Comeniana I. Sárospatak, 1986, Magyar Comenius Társaság-Sárospataki Comenius Tanítóképző Főiskola- Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, magyar, latin és német nyelven. Készült 2000 példányban. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.
15805.

Johannes Amos Comenius: Orbis Pictus. A' világ le-festve. Die Welt in Bildern. Bibliotheca Comeniana I. Sárospatak, 1986, Magyar Comenius Társaság-Sárospataki Comenius Tanítóképző Főiskola- Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, magyar, latin és német nyelven. Készült 2000 példányban. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15806.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Volly István: Népi játékok. Betlehemes, Bölcsöske, Háromkirály. Budapest, 1945, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papír kötésben, viseltes, sérült borítóval.
15807.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Johann Aranys ausgewählte gedichte. Fordította Adolf Handmann. Kassa, 1908, Koczányi Béla. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Arany János válogatott versei, német nyelvű, kassai kiadás. / Linen-binding, with a worn cover, but the other things are okay, in German language.
15808.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft