Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 398

Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Nagy Lajos, Hunyadi János, Mátyás király. Bp., 1905, Athenaeum. Kiadói kissé kopottas illusztrált egészvászon kötés, az elülső előzéklap szakadt. Jó állapotban.
15809.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Benedek Elek: Nagy magyarok élete II. Nagy Lajos, Hunyadi János, Mátyás Király. Bp., 1905, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas állapotban, számos illusztrációval.
15810.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Benedek Elek: Nagy magyarok élete III. Werbőczi István, Zrinyi Miklós, a szigetvári hős, Tinódi Lantos Sebestyén, Balassa Bálint, Báthory István. Bp., 1906, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, számos illusztrációval.
15811.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Benedek Elek: Nagy magyarok élete IV. Bocskay István, Bethlen Gábor, Pázmány Péter, Szenci Molnár Albert, Apáczai Csere János. Bp., 1906, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, az előzéklapon névbejegyzéssel, számos illusztrációval.
15812.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Benedek Elek: Nagy magyarok élete V. Zrinyi Miklós ( A költő és hadvezér), Thököly Imre. Bp., 1906, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, számos illusztrációval.
15813.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15814.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15815.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kazinczy Ferenc Munkái 4. Pályám Emlékezete. Nemzeti Könyvtár. Budapest, é.n., Aigner Lajos. Kiadói egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Töredék kötet. Jó állapotban.
15816.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15817.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Csoóri Sándor: Kubai napló. Bp., 1965, Magvető. A szerző által kétszeresen dedikált példány. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15818.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Arany János prozai dolgozatai. Bp., 1879, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. Első kiadás.
15819.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Babits Mihály: A második ének. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Budapest , 1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., 103 p. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. Első kiadás! Sorszámozott (2000/1424.) példány.
15820.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft