2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Benedek Elek: Nagy magyarok élete II. Nagy Lajos, Hunyadi János, Mátyás Király. Bp., 1905, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas állapotban, számos illusztrációval.