Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Elbeszélések. Móricz Zsigmond összes művei. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
Fodor László: Novemberi vándorok. (Novellák.) Békéscsaba, 1917, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, javított, cellux-szal ragasztott, de belül jó állapotban.
Opera collecta congressus V. internationalis medicorum pro artificibus calamitate afflicitis aegrotisque, Budapest 2-8 Sept. 1928. Edidit praesidium congressus. Bp., 1929, Victor Hornyánszky. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.