Magyar orvosnők tanácsai nők számára. A Magyar Asszonyok 6. Könyve. Szerk.: Madarász Erzsébet-Gőczyné Havaiár Margit-Hollné Bernovits Mária. Bp., 1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés.
A Magyar Úriasszony Otthona. Szerk.: Szegedy- Maszák Aladárné, Stumpf Károlyné. (Budapest), 1934, A Magyar Asszonyok 4. Könyve, A Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége kiadása. Kiadói egészvászon kötésben.
Simor-kódex. XVI. század eleje / Krisztina-legenda. XVI. század eleje. Bev., jegyz.: Vekerdy Lilla. Bp., 1988, Magyar Nyelvtudományi Társaság (Régi magyar kódexek 6-7.). 176. számú sorszámozott példány, készült 200 példányban. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.