Könyvek: Egyéb Tételek száma: 398
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1140630
15965
287
Books: Other
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben. 1405809
15966
287
Books: Other
Réthei Prikkel Marian: A magyarság táncai. Budapest, 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kopottas papírkötés. Reprint. 1408325
15967
287
Books: Other
Bródy László: Évek seregszemléje. Budapest, 1941, Libanon Kiadás, 127 p. Kiadói kopottas papírborító. Első kiadás. 1284155
15968
287
2200
Books: Other
Nicolaus Josika (Jósika Miklós): Az utolsó Bátori. Historischer Roman III. Pest 1839. Heckenast. + Novellen und Erzählungen. Pest, 1839. Heckenast. Korabeli papír kötésben 1405912
15969
287
Books: Other
Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Budapest, 1944, Exodus, 45 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. 1434441
15970
287
Books: Other
Mikes Kelemen Munkái 2. Törökországi Levelek. Nemzeti Könyvtár. Budapest, 1880, Aigner Lajos. Kiadói egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Töredék kötet. Jó állapotban. 1291425
15971
287
Books: Other
Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp., é.n., Athenaeum. 111 p. Kiadói, kissé kopottas, illusztrált félvászonkötésben. 1289799
15972
287
Books: Other
Dimo A. Boikliev: Bolgár költők antológiája. Bp., é.n., Írók Gazdasági Egyesülete. Kiadói rajzos papírkötésben. 1421139
15973
287
Books: Other
Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék: Néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1230826
15974
287
Books: Other
Balla Borisz: A lélek útjai. Bp., 1943, Pázmány Péter Irod. Társaság. Kiadói papírborítóban. 1502591
15975
287
Books: Other
Kodály Zoltán: Kórusok II. kötet. Vegyeskarok. Budapest, 1943, Magyar Kórus. Kiadói félvászon kötés. Kiváló állapotban. 1451914
15976
287
Books: Other
1929 A Névtelen Szellem közleményei.
Eszter médium útján. Bp., 1929. Leidenfrost Sándor. Újrakötve, félvászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft