Shakespeare összes művei I-II. Fordították többen. Bp., 1964, Európa K... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/287/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb~100044/Shakespeare-osszes-muvei-I-II-Forditottak-tobben-Bp-1964-Europa-Konyvkiado-Kiadoi-egC3~II1476372
1476372
15845
287
Books: Other
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Shakespeare összes művei I-II. Fordították többen. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopottas karton tokban.
: vörös_iván