Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1489488
10012
285
Batthyány jelzéssel: Turázó az erdőben. Olaj, fatábla, keretben, 42×42 cm 1388368
10013
285
5800
Bálint elzéssel: Fehér lovacska. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×50 cm 1452671
10014
285
50000
Bánfalvy Ákos (1943-): Horgászok a csónakban. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1464217
10015
285
Bánfi jelzéssel: Vitorlások Badacsonynál. Olaj, karton, keretben, 23×33 cm 1493827
10016
285
Bánfi jelzéssel: Tanya gémeskúttal. Olaj, karton, fa keretben, 28x36 cm 1493817
10017
285
Bánfi jelzéssel: Vitorlások Badacsonynál. Olaj, karton, fakeretben, 25×35 cm 1486437
10018
285
Beky jelzéssel: Kalligráfusj. Tus, selyem, 35×24 cm 1395996
10019
285
Belényi jelzéssel: Korsós fél akt. Olaj, farost, 54×35 cm 1353187
10020
285
Bene jelzéssel: Csendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 50×34 cm 1490608
10021
285
Berkes jelzéssel: Főtér. Olaj, karton, keretben, 23×31 cm 1490604
10022
285
Berkes jelzéssel: Város részlet. Olaj, karton, keretben, 23×31 cm 1269913
10023
285
Bíró Gábor (1947): A villamos is aluszik. Pasztell, papír, 31x42 cm Üvegezett keretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft