Batthyány jelzéssel: Turázó az erdőben. Olaj, fatábla, keretben, 42×42... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Batthyany-jelzessel-Turazo-az-erdoben-Olaj-fatabla-keretben-42C39742-cm~II1489488
1489488
10012
285
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Batthyány jelzéssel: Turázó az erdőben. Olaj, fatábla, keretben, 42×42 cm
: vörös_iván