Bánfi jelzéssel: Vitorlások Badacsonynál. Olaj, karton, fakeretben, 25... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Banfi-jelzessel-Vitorlasok-Badacsonynal-Olaj-karton-fakeretben-25C39735-cm~II1493817
1493817
10017
285
Leírás: Bánfi jelzéssel: Vitorlások Badacsonynál. Olaj, karton, fakeretben, 25×35 cm
: vörös_iván