Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2503461
11486
412
2 db bodrogkeresztúri fonott tálka, jelzett, kopott. d: 13 és 22 cm 2564608
11487
412
Keleti porcelán tál, 2 db, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm + fa tartó 2564643
11488
412
Szecessziós fajansz dísztányér, 1900 körül, jelzett: Tata, csorbákkal, d: 17 cm 2570629
11489
412
Cseh Alt Wien porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. d: 8 cm 2235366
11490
412
2 db kolozsvári román porcelán kanál és puttós figura. Kézzel festett, jelzett, a kanálon lepattanással 14 cm, 11 cm. 2386903
11491
412
Német porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x12 cm 2385017
11492
412
Modern porcelán teás csésze szűrővel, fedéllel. Vitrág mintával, hibátlan. 11 cm 2377610
11493
412
Jelzés nélkül, irizáló mázas váza. Hibátlan. 33,5 cm 2402808
11494
412
Fine bone China mini kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x8,5 cm 2549921
11495
412
6 db jelzett porcelán gyűszű, kopott. 2486638
11496
412
Kahla (GDR) retró csésze 2 db kopott, jelzett, d: 14,5cm, m: 7 cm 2549804
11497
412
Retró szovjet porcelán szamovár, jelzett, sérült, m:28cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft