Porcelán

Tételek száma: 399

11486.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Keleti porcelán tál, 2 db, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm + fa tartó
11487.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szecessziós fajansz dísztányér, 1900 körül, jelzett: Tata, csorbákkal, d: 17 cm
11488.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
9

Cseh Alt Wien porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. d: 8 cm
11489.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

2 db kolozsvári román porcelán kanál és puttós figura. Kézzel festett, jelzett, a kanálon lepattanással 14 cm, 11 cm.
11490.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Német porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x12 cm
11491.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Modern porcelán teás csésze szűrővel, fedéllel. Vitrág mintával, hibátlan. 11 cm
11492.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jelzés nélkül, irizáló mázas váza. Hibátlan. 33,5 cm
11493.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14

Fine bone China mini kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x8,5 cm
11494.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

6 db jelzett porcelán gyűszű, kopott.
11495.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11496.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Retró szovjet porcelán szamovár, jelzett, sérült, m:28cm
11497.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft