Porcelán

Tételek száma: 399

Herendi porcelán fehér mázas és biszkvit Beethoven büszt, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11363.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Zsolnay korsós fiú. Eozinmázas porcelán fajansz, jelzett, 1930 körül, sérült, javított. m: 20 cm
11364.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Zsolnay fehér mázas porcelán kalapos kisfiú, jelzett, sérüléssel, m: 19 cm
11365.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, sérüléssel, m: 6,5 cm
11366.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930 körül
11367.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19

11368.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

11369.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza zöld mázzal. matricás, jelzett, hibátlan 25,5 cm
11370.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, matricás, hibátlan, jelzett, 5,5x6 cm
11371.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11372.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
11373.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
11374.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft