Porcelán

Tételek száma: 399

Hollóházi Faragó Miklós által tervezett, négy évszak sorozat mintával díszített hamutál, matricás, hibátlan, jelzett, 16x16 cm
11387.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13

Hollóházi porcelán korsó H.B.m. Tanácsi Építőipari Vállalat. dekorral. m: 14 cm
11388.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hollóházi tál, Szivárvány kupa 85 asztalitenisz ranglista verseny II. hely felirattal, jelzett, kopott, 18x20cm
11389.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 db Hollóházi porcelán tálka. Matricások, jelzettek, hibátlanok 14-18 cm
11390.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hollóházi porcelán madaras váza, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 33 cm
11391.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hollóházi porcelán hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 14,5 cm
11392.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11393.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

11394.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11395.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Hollóházi váza és bonbonierre, részben jelzett, kopott, m: 18cm, 9x7,5x3,5cm
11396.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Hollóházi porcelán váza m:12cm, tálka 14x11cm. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal.
11397.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hollóházi Karácsony mintás váza m:22cm, tálka 14x12cm, gyertyatartó m:4,5cm. Matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári kartondobozban.
11398.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft