Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2562853
11326
412
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2562854
11327
412
3200
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm 2562855
11328
412
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm 2562856
11329
412
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2562858
11330
412
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm 2567300
11331
412
Zsolnay virág mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 6 cm 2566599
11332
412
Zsolnay ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, apró sérülésekkel, m: 26,5 cm 2566570
11333
412
40000
Zsolnay váza, türkiz mázakkal, jelzett, restaurált. m: 33cm 2564699
11334
412
Zsolnay patikai mérőedény, festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 8,5 cm 2564522
11335
412
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2570009
11336
412
Zsolnay Moncsicsis tányér, 2db, kopott, jelzett, d:16-20cm 2570689
11337
412
Zsolnay eozin mázas váza (harcosok). Jelzett, hibátlan. d: 13 cm, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft