Porcelán

Tételek száma: 399

Bakos Éva falikar, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m:20cm
11448.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Sarreguemines dísztányér, jelzett, kopott, d: 21 cm
11449.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11450.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11452.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

11453.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Eichwald porcelán tányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásnyomokkal, árucímke maradvánnyal, d: 25 cm
11454.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
11455.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

11456.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

11457.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm
11458.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Német jelzett lovashintó, porcelán, kopott, 24x11x19cm
11459.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Schaubach Kunst puttó figura nyuszival, kézzel festett, jelzett, kopott, m:14,5 cm
11460.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft