Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2532494
11448
412
Bakos Éva falikar, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m:20cm 2505117
11449
412
Sarreguemines dísztányér, jelzett, kopott, d: 21 cm 2287911
11450
412
2 db Wilhelmsburg gyertyatartó, Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan. 11 cm, 22 cm 2526742
11452
412
Johnson Bros. Glenwood angol fajansz leveses tányér szett, 6 db, máz alatti zöld matricás dekorral, cca 1900. Jelzett, kisebb kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 25 cm 2506136
11453
412
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Cipész, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 2420537
11454
412
Eichwald porcelán tányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásnyomokkal, árucímke maradvánnyal, d: 25 cm 2506124
11455
412
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm 2397627
11456
412
Fischer Emil Budapest mázas fajansz teáskanna. Mázrepedésekkel, fedőn kis hajszálrepedéssel 24x13 cm 2412772
11457
412
Limoges - Maxim francia porcelán dísz tál. Matricás, jelzett, hibátlan. díszdobozban d: 21 cm 2569052
11458
412
Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm 2569028
11459
412
Német jelzett lovashintó, porcelán, kopott, 24x11x19cm 2571462
11460
412
Schaubach Kunst puttó figura nyuszival, kézzel festett, jelzett, kopott, m:14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft