Porcelán

Tételek száma: 399

Kézzel festett porcelán mustáros tálka, porcelán, jelzés nélkül, kopott, m:12cm
11570.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Metzler & Ortloff porcelán kacsák, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 13 cm
11571.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Thun Natalie kompótos készlet, kosárfonásos nyomott mintával, virágmotívumos aranyozással, jelzett, hibátlan, d:13-21cm
11572.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Portugál címeres mokkáscsésze aljjal, matricás porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, díszdobozban, 15x15x8cm
11573.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mozsdókanna, kézzel festett porcelán, kopott, jelzés nélkül, m:33cm
11574.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bavari 6 személyes ezüstfestett teás és mokkáskészlet, kopott, jelzett.
11575.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

6 személyes mokkáskészlet, matricás porcelán, jelzett, kopott.
11576.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

3 személyes angol teáskészlet, jelzett, apró lepattanásokkal.
11577.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Angol fajansz teáskanna, jelzett, kopott, m:21cm
11578.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Charles André Joseph Marie de Gaulle dísztányér, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:27cm
11579.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Coalport jelzett teafilter tartó tálak, matricás porcelán, hibátlan, d:12,5cm
11580.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Unterweissbach porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11581.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft