Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2562893
11594
412
2db design váza, kék, sárga, porcelán, jelzett, kopott, m:21cm 2562887
11595
412
Fischer Emil Budapest jelzett porcelán tortatál, kopott, d:31cm 2563061
11596
412
Cseh díszes porcelán csésze, jelzett, kopott, m:12cm 2563062
11597
412
Cseh díszes porcelán tálka, jelzett, kopott, d:14cm 2563065
11598
412
China díszes porcelán csésze, jelzett, kopott, d:9,5cm 2563066
11599
412
China díszes porcelán csésze, jelzett, kopott, d:7cm 2563067
11600
412
China díszes porcelán, talpas csésze, jelzett, kopott, d:11,5cm 2563348
11601
412
Altrohlau csehszlovák porcelán cukortartó. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:14cm 2563354
11602
412
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, 8x7 cm 2563400
11603
412
Amerikai porcelán fej az agy térképével, jelzett, kopott, m:15cm 2563783
11604
412
2db kínai hamutál, matricás porcelán, jelzett, kopott d:11,5cm 2564023
11605
412
Delft jelzett fajansz tányér, kopott, d:24cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft