Porcelán

Tételek száma: 399

Anita porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, tetején sérült. 20x17 cm
11606.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
27

Porcelán kekszes edényke. Mázas, jelzés nélkül, kis kopással sz: 30 cm
11607.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Wagner & Apel tangóharmonikás kisfiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm
11608.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzés nélkül: Antik jelenetes porcelán dobozka. Matricás, jelzett, kis kopással, réz peremmel. d: 8 cm
11609.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11610.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11611.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Díszes, jelenetes kínai váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11612.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11613.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

11614.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

11615.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kézzel festett/matricás porcelán gyertyatartó, jelzetlen, hibátlan, ezüst(Ag) talppal, jelzett, m: 5 cm
11616.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11617.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft