Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2564528
11582
412
Wallendorf fedeles váza. Jelzett, matricás, hibátlan m:28 cm 2564627
11583
412
Porcelán medalion, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 5,5x7cm 2564615
11584
412
Díszváza, porcelán, jelzett, restaurált, m:37cm 2566138
11585
412
Japán porcelán, kutya, kopott, jelzett, h:18cm 2566169
11586
412
Azerbajdzsán Baku emlék falitál, kopott, jelzés nélkül, d:15cm 2566341
11587
412
Kínálótál, szoszié, porcelán, jelzett, nemesi korona és monogram: HM?, kopott, d: 25,5cm, 26x12,5cm 2566721
11588
412
2 db angol bögre, koronázási emlék, jelzett, kopásnyomokkal. m: 8-11,5cm 2566682
11589
412
Francia kínálótál, jelzett, kopásnyomokkal, d:30cm 2567302
11590
412
Amfóra, porcelán, fém rátéttel, jelzett, kopott, m:17cm 2567297
11591
412
Szecessziós díszváza. Formába öntött porcelánfajansz, palástján áttört aranybrokát díszítménnyel. Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége. Restaurált. m:20cm 2567486
11592
412
Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:12 cm 2567573
11593
412
Angol teás kanna. Matricás porcelán jelzett, hibátlan 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft