Porcelán

Tételek száma: 399

Wallendorf fedeles váza. Jelzett, matricás, hibátlan m:28 cm
11582.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
22

Porcelán medalion, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 5,5x7cm
11583.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16

Díszváza, porcelán, jelzett, restaurált, m:37cm
11584.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15

Japán porcelán, kutya, kopott, jelzett, h:18cm
11585.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11586.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kínálótál, szoszié, porcelán, jelzett, nemesi korona és monogram: HM?, kopott, d: 25,5cm, 26x12,5cm
11587.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

2 db angol bögre, koronázási emlék, jelzett, kopásnyomokkal. m: 8-11,5cm
11588.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Francia kínálótál, jelzett, kopásnyomokkal, d:30cm
11589.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Amfóra, porcelán, fém rátéttel, jelzett, kopott, m:17cm
11590.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szecessziós díszváza. Formába öntött porcelánfajansz, palástján áttört aranybrokát díszítménnyel. Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége. Restaurált. m:20cm
11591.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
46

Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:12 cm
11592.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Angol teás kanna. Matricás porcelán jelzett, hibátlan 23 cm
11593.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft