Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2511055
11522
412
Román porcelán virágos díszkosár, kézzel festett, jelzett, virágokon kis lepattanásokkal, 32×19 cm 2511070
11523
412
Román porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm 2511089
11524
412
2 db áttört porcelán kosár, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10 és 22 cm 2483817
11525
412
Porcelán csibe figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 2540102
11526
412
Kínai jelzett porcelán váza keleti motívummal, kopott, m:35,5cm 2540767
11527
412
Marosvásárhelyi Orvosi, Gyógyszerészeti, Természettudományi és Technológiai Egyetem dísztányérja. Kézzel festett porcelán, jelzett: Segesvár, kopásnyomokkal, d:29,5cm 2493197
11528
412
Vegyes angol tányérkészlet, hiányos, klf. méretű és fajta, jelzett, apró kopásokkal lepattanásokkal. 2493432
11529
412
Cukortartó, matricás porcelán, kopott, sérült, jelzett. m: 11 cm 2497025
11530
412
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x7 cm 2505071
11531
412
Cseh Altwien bonbonnier, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 11cm 2254298
11532
412
3800
Alt Wien dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopásokkal. 12,5x9x7 cm 2516109
11533
412
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, ragasztott, 6x7x5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft