Porcelán

Tételek száma: 399

Román porcelán virágos díszkosár, kézzel festett, jelzett, virágokon kis lepattanásokkal, 32×19 cm
11522.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Román porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm
11523.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

2 db áttört porcelán kosár, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10 és 22 cm
11524.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Porcelán csibe figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm
11525.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kínai jelzett porcelán váza keleti motívummal, kopott, m:35,5cm
11526.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Marosvásárhelyi Orvosi, Gyógyszerészeti, Természettudományi és Technológiai Egyetem dísztányérja. Kézzel festett porcelán, jelzett: Segesvár, kopásnyomokkal, d:29,5cm
11527.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vegyes angol tányérkészlet, hiányos, klf. méretű és fajta, jelzett, apró kopásokkal lepattanásokkal.
11528.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

11529.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x7 cm
11530.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Cseh Altwien bonbonnier, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 11cm
11531.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Alt Wien dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopásokkal. 12,5x9x7 cm
11532.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, ragasztott, 6x7x5 cm
11533.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft