Porcelán

Tételek száma: 399

11498.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bodrogkeresztúri macik, kézzel festett porcelán, kopott. Jelzett. 13x7, m: 9,5 cm
11499.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bavaria retró pöttyös kávés készlet 4 db csészével, hiányos, matricás, jelzett
11500.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ens porcelán bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x10 cm
11501.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Virágmintás porcelán urnaváza, kézzel festett, kopásnyomokkal, sérült, m: 22 cm
11502.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

2 db porcelán figura, jelzett, kopott, sérülésekkel. Jelzett. m: 11 és 13 cm
11503.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10

2 db Kütahya Porselen török porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm, 11,5 cm
11504.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kínai porcelán teás készlet, díszdobozban. Hibátlan állapotban
11505.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kínai váza. matricás, jelzett, hibátlan. 42 cm
11506.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×11 cm
11507.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
11508.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gustavsberg svéd porcelán dísztál, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17,5 és 21,5 cm
11509.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft