Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2318716
11498
412
Wernigerode porcelán emlék kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2486591
11499
412
Bodrogkeresztúri macik, kézzel festett porcelán, kopott. Jelzett. 13x7, m: 9,5 cm 2572803
11500
412
3400
Bavaria retró pöttyös kávés készlet 4 db csészével, hiányos, matricás, jelzett 2402787
11501
412
Ens porcelán bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x10 cm 2318688
11502
412
Virágmintás porcelán urnaváza, kézzel festett, kopásnyomokkal, sérült, m: 22 cm 2470140
11503
412
2 db porcelán figura, jelzett, kopott, sérülésekkel. Jelzett. m: 11 és 13 cm 2461916
11504
412
2 db Kütahya Porselen török porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm, 11,5 cm 2480988
11505
412
Kínai porcelán teás készlet, díszdobozban. Hibátlan állapotban 2480973
11506
412
Kínai váza. matricás, jelzett, hibátlan. 42 cm 2331355
11507
412
Porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×11 cm 2517228
11508
412
Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm 2529332
11509
412
Gustavsberg svéd porcelán dísztál, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17,5 és 21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft