Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2331227
11436
412
Fischer Emil 4 db lapos tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 25 cm 2331179
11437
412
Fischer Emil 3 db süteményes tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 18,5 cm 2301360
11438
412
15000
Kalocsai mokkás készlet + 2 tállal, kézzel festett, jelzett hibátlan 2386782
11439
412
Alt Wien antik jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopásokkal. d: 8,5 cm, m: 6,5 cm 2377585
11440
412
22000
Bavaria porcelán mokkás készlet. Aranyozott, svájci dekorral, Matricás, jelzett, hibátlan 2378226
11441
412
Rohlau hiányos, 3 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan. 2378224
11442
412
Rohlau teás készlet dupla kiöntőkkel, hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan. 2377616
11443
412
Kahla porcelán hiányos étkészlet. Matricás, jelzett, minimális kopással 2549776
11444
412
1983 Szovjet 6 személyes porcelán teáskészlet, kézzel festett, kopott. 2517538
11445
412
Augarten osztrák díszváza, eredeti dobozában, porcelán, jelzett, m: 15,5cm 990505
11446
412
Ernst Bohne sons, Rudolstadt, Germany, Halászfiú porcelán, jelzett, apró lepattanással a kalapon, cca 1854-1920, m:17cm 2402778
11447
412
Sarreguemines fajansz teáskanna, kiöntő. Levonóképes, jelzett, hibátlan. 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft