Porcelán

Tételek száma: 399

Fischer Emil 4 db lapos tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 25 cm
11436.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Fischer Emil 3 db süteményes tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 18,5 cm
11437.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

11438.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

11439.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bavaria porcelán mokkás készlet. Aranyozott, svájci dekorral, Matricás, jelzett, hibátlan
11440.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Rohlau hiányos, 3 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan.
11441.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

11442.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

11443.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

11444.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Augarten osztrák díszváza, eredeti dobozában, porcelán, jelzett, m: 15,5cm
11445.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

11446.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Sarreguemines fajansz teáskanna, kiöntő. Levonóképes, jelzett, hibátlan. 23 cm
11447.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft