Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2563838
11411
412
24000
Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan. 2563841
11412
412
Hollóházi rokokó hölgy porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2563842
11413
412
Hollóházi rokokó hölgy porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2563844
11414
412
Hollóházi rokokó férfi porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 23 cm 2563846
11415
412
Hollóházi 3 ágú gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2186006
11416
412
Hollóházi porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2519624
11417
412
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23 cm 2422029
11418
412
Drasche bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 10,5 cm 2453882
11419
412
Drasche váza. Matricázott porcelán, jelzett, csorba m: 15cm 2385018
11420
412
Gránit porcelán kübli. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. m: 13 cm, d: 14 cm 2497015
11421
412
Drasche, Pál Teri által festett porcelán bonbonnier, kopott, jelzett, d: 11cm 2547458
11422
412
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró kopás. m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft