Porcelán

Tételek száma: 399

Herendi Rothschild mintás maroktojás, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 6 cm
11289.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
23

Herendi II. osztályú, kínálótál, kézzel festett, kopásnyomokkal, 32x18cm
11290.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Vegyes herendi tétel, Roithschild és 1db Viktória mintás. (Fonott kosárka, bonbonnier, vázácska, fonott tálka, csikknyomó) Jelzett, kopásnyomokkal, vegyes méretben.
11291.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Herendi Apponyi purpur mintás tojás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedt. m:10 cm
11292.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vegyes mini Herendi tétel, nagy részben Viktória mintás. (gyufatartó, fonott tálka, mókus csikknyomó, tálka, vázácska, stb) Jelzett, kopásnyomokkal, vegyes méretben.
11293.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Herendi virágmintás, sárga fonddal festett mokkás kiöntő, kézzel festett, jelzett, tetején sérült rózsa, m:17 cm
11294.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Herendi Rothsild mintás áttört füles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d:18 cm
11295.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Herendi hecsedli mintás bonbonier. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopással. 14x10cm
11296.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

11297.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

11298.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm, d: 14 cm
11299.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzettek, egyiken apró lepattanás, másikon kis kopás.
11300.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft