Porcelán

Tételek száma: 399

11262.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Herendi Viktória mintás, háncs nyomott váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 25cm
11263.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

11264.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

11265.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

11269.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

11270.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Herendi virág. Kézzel festett, jelzett, kopott, csorba. 10x10 cm
11271.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11272.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi koi ponty, hal, kézzel festett, jelzett, apró lepattanás, kopás, m:8 cm
11273.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
22

Herendi 1943 mini (újévi) harmonikázó malac. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 4x2,5 cm
11274.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi cca. 1950 mini harkály / fakopáncs. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 4,5x6 cm
11275.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi mini nyuszi. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2x2,5 cm
11276.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft