Porcelán

Tételek száma: 399

Herendi / Óherendi mini pingvin. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 4 cm
11277.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Herendi mini kínai figura. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 4 cm
11278.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Herendi táncosnő. Kézzel festett porcelán, tervező: Lux Elek. Jelzett, apró sérüléssel az ujján, vissza ragasztva, m: 21 cm.
11279.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Herendi rózsa, kézzel festett porcelán, jelzett, apró lepatrtanásokkal, 9x7,5cm
11280.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Herendi csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott jelzett porcelán figura kopásnyomokkal, kopásnyomokkal. 17x19cm
11281.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

11282.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Herendi porcelán harmonikázó fiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm
11283.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Herendi rózsa, jelzett, sérült. 7x7x5cm
11284.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Herendi Tertia táncoló juhászok, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, egyik derekánál apró tűzrepedés. m: 22 cm
11285.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Herendi Tertia táncoló pár, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 27 cm
11286.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29,5 cm
11287.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11288.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft