Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2411726
11399
412
36000
Hollóházi porcelán étkészlet. Kézzel festett, jelzett, néhány apró lepattanással, egy tányéron repedés, egyiken kis hiány. 2522243
11400
412
Hollóházi kutya, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m: 14 cm 2570004
11401
412
3400
Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 2569914
11402
412
24000
Hollóházi lila virágmintás, matricás porcelán váza 35cm, kínálótálka 2db d:12-20cm, bonbonnier 8x6cm, kopott, jelzett. 2571524
11403
412
Hollóházi "art deco" kakas. Kézzel festett, jelzett, csőrén lepattanás m:14 cm 2571591
11404
412
Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2564516
11405
412
Hollóházi kutya, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m: 14 cm 2567182
11406
412
Hollóházi antik humoros tálka "Pislog mint a miskolci kocsonyában a béka" felirattal, kézzel festett, jelzett, nagyon apró máz hibával, lepattanással d: 15 cm 2567463
11407
412
Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm 2567462
11408
412
Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm 2567482
11409
412
Hollóházi Tokaji furmintos porcelán palack, jelzett. m:24 cm 2563349
11410
412
Hollóházi kislány a babájával, jelzett, kopásnyomokkal, m:14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft