Porcelán

Tételek száma: 399

Hollóházi porcelán étkészlet. Kézzel festett, jelzett, néhány apró lepattanással, egy tányéron repedés, egyiken kis hiány.
11399.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Hollóházi kutya, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m: 14 cm
11400.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11401.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Hollóházi lila virágmintás, matricás porcelán váza 35cm, kínálótálka 2db d:12-20cm, bonbonnier 8x6cm, kopott, jelzett.
11402.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Hollóházi "art deco" kakas. Kézzel festett, jelzett, csőrén lepattanás m:14 cm
11403.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
11404.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11405.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hollóházi antik humoros tálka "Pislog mint a miskolci kocsonyában a béka" felirattal, kézzel festett, jelzett, nagyon apró máz hibával, lepattanással d: 15 cm
11406.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm
11407.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

11408.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hollóházi Tokaji furmintos porcelán palack, jelzett. m:24 cm
11409.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hollóházi kislány a babájával, jelzett, kopásnyomokkal, m:14 cm
11410.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft