Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2570005
11461
412
Rosenthal madaras porcelán, festett képeslap, díszdobozban, jelzett, hibátlan. 11,5x16cm 2571594
11462
412
Elefánt, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:12cm 2572251
11463
412
Villeroy & Boch Acapulco mintás hamutál, jelzett, hibátlan, d:8cm 2572297
11464
412
Likőrös palack, porcelán, Napóleon képmásával díszítve, matricás, jelzés nélkül, opásnyomokkal, m:28cm 2565697
11465
412
Jakab Bori márványmintás porcelán kaspó, jelzett, kis kopásnyomokkal, vízkőnyommal d: 17 cm 2565695
11466
412
Jakab Bori márványmintás porcelán kaspó, jelzett, kis kopásnyomokkal, vízkőnyommal d: 10,5 cm 2566425
11467
412
KPM Berlin dísztányér. Matricás porcelán. Jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm. 2566426
11468
412
KPM Berlin dísztányér. Matricás porcelán. Jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm. 2563063
11469
412
Versace díszes porcelán tálka, jelzett, kopott, d:17cm 2563064
11470
412
Klimt díszes porcelán bögre, jelzett, kopott, d:10cm 2564052
11471
412
Fémrátétes fedeles porcelánváza, kopott, m:26cm 2564033
11472
412
Jelzetlen porcelán nyuszi, kopott, m:13,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft