Porcelán

Tételek száma: 399

11473.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Rosenthal Weichnachtsteller 1923 - Ernst Hoefer karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm
11474.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

11475.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Jelzett kínáló, matricás, sérült. m:11 cm, d:23 cm
11476.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

11477.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

6 személyes keleti jellegű vékony porcelán teáskészlet. Jelzett. Hibátlan. Sérült dobozában. doboz mérete: 51,5x37x12 cm
11478.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

11480.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Haviland virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm
11481.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Cseh étkészlet töredék. 10db lapostányér, 1db levesestányér, 1db fűszertartó, 1db mártásos tál, 1db salátás tál. Jelzés nélkül, Sérült.
11482.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

11483.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Magyaros legényke, Kézzel festett porcelán figura, jelzett, javított
11484.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

4 db porcelán tálka, matricás, kopott, részben jelzett. d: 7 és 16,5 cm között (Capodimonte, Delft, Kensington)
11485.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft