Porcelán

Tételek száma: 399

Zsolnay porcelán haját fonó nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11351.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Zsolnay eozin mázas kislány tyúkkal, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedéssel 8,5×11 cm
11352.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Zsolnay csellózó fiú, jelzett, kopott, sérült, m:21cm
11353.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

2db Zsolnay porcelán tehén, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7x7 cm
11354.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Zsolnay porcelán őzmama a gidájával figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm
11355.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zsolnay porcelán kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:7,5 cm (tervező:Sinkó András)
11356.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 15,5×8,5×12 cm
11357.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9

Zsolnay porcelán elefánt, eozin mázas, jelzés nélkül, apró mázrepedésekkel, 8,5x7 cm
11358.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Zsolnay eozin mázas bagoly, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11359.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19

Zsolnay teknős, eozin mázas, hibátlan, jelzett, h:14,5 cm
11360.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20

Zsolnay porcelán fakopáncs / harkály figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyommal, m: 17 cm
11361.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Zsolnay térdelő akt, festetlen porcelán, jelzett, hibátlan, m: 22cm
11362.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft