Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2526481
11510
412
70000
Régi német 12 személyes étkészlet, 12 db leveses tányér, 12+2 előételes tányér, 12+2 főételes tányér, 3 db nagy ovális tál, 1 db nagy kerek tál, 1 leveses tál fedő nélkül, 1 db szószos, 1 db porcelán kanál, kézzel festett, jelzett: KPM (Königliche Porzellan-Manufaktur Berlin - berlini királyi porcelángyár) , kopásnyomokkal 2529244
11511
412
Bavaria porcelán teáscsésze, alátét és desszertes tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 3 db 2528927
11512
412
500
Virág és pillangómintás román porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2529007
11513
412
Román porcelán fiú szőlőfürttel, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2528877
11514
412
500
2 db sörös korsó, porcelán és üveg, kopásnyomokkal, m: 14 és 17 cm 2528828
11515
412
Wallendorf porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2529239
11516
412
3800
Román porcelán lantos férfi és nő, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, m: 24,5 cm 2529140
11517
412
2 db porcelán madár, jelzéssel és jelzés nélkül, lepattanással, m: 8 és 12,5 cm 2529075
11518
412
Román biszkvit porcelán fiú és lány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm 2529054
11519
412
500
Román porcelán fiú, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 20 cm 2511044
11520
412
Kézzel festett rózsás porcelán gyertyatartó, jelzés nélkül, rózsákon lepattanásokkal, m: 24,5 cm 2511180
11521
412
Virágmintása porcelán váza, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft