Porcelán

Tételek száma: 399

11510.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Bavaria porcelán teáscsésze, alátét és desszertes tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 3 db
11511.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Virág és pillangómintás román porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11512.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Román porcelán fiú szőlőfürttel, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
11513.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2 db sörös korsó, porcelán és üveg, kopásnyomokkal, m: 14 és 17 cm
11514.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Wallendorf porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
11515.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Román porcelán lantos férfi és nő, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, m: 24,5 cm
11516.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

2 db porcelán madár, jelzéssel és jelzés nélkül, lepattanással, m: 8 és 12,5 cm
11517.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Román biszkvit porcelán fiú és lány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm
11518.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Román porcelán fiú, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 20 cm
11519.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Kézzel festett rózsás porcelán gyertyatartó, jelzés nélkül, rózsákon lepattanásokkal, m: 24,5 cm
11520.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Virágmintása porcelán váza, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, m: 24 cm
11521.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft