Porcelán

Tételek száma: 399

Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm
11546.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

11547.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

3 db porcelán és kerámia figura, sérüléssel, m: 3-8,5 cm
11548.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

6 db modern porcelán kávés csésze aljjal, matricás, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 5,5 cm és d: 11 cm
11549.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Keleti motívumos porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 14 cm
11550.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11551.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bertram porcelán figurák párban, kézzel festett, jelzett, lány nyaka ragasztott, m: 12,5 cm
11552.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Teáskanna, porcelán, festett, jelzett, sérült. m: 15 cm
11553.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

2 db jelzés nélküli kislány porcelán figura, egyiken kis lepattanással m: 12, 5 cm
11554.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szív alakú egyedi, kézi festésű bonbonniere. Matricával jelzett, hibátlan 10x10 cm
11555.

Kikiáltási ár:
800 Ft

8 db román porcelán figura, vegyes jelzésekkel, sérülésekkel
11556.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

11557.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft