Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Sostarics Lajos (1896-1968): Gülbaba utca. Akvarell, papír, jelzett,  23×17 cm
10267.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
10

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, Dugonics Titusz tér. Lebombázott Erzsébet-híd. Ceruza, papír, jelzett, kartonlapra ragasztva 14,5×19 cm (2×)
10268.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Spányi jelzéssel: Folyóparti fák. Olaj, farost, üvegezett antik keretben, 23x20 cm.
10269.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
32

10270.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10271.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

10272.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré, szén, papír, jelzett, 98×70 cm
10273.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
10

Szántó jelzéssel: Alvó nő. Pasztell, papír, 33×44 cm
10274.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szántó jelzéssel: Cica a szekrényen. Tus, papír, üvegezett keretben, 18×12 cm
10275.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

10276.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Szeift Béla (1944-2012): A titokzatos. Filc-kréta, papír, jelzett, 40×25 cm
10277.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

10278.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft