Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Szeift Béla (1944-2012): Lény. Tus, papír, jelzett, 20×13 cm
10279.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Szepes Béla (1903-1986): Juhász István, karikatúra, tusrajz, papír, jelzett, 20x13cm
10280.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szepes Béla (1903-1986): Noskó Ernő, karikatúra, tusrajz, papír, jelzett, 20x13cm
10281.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szereday Ilona (1952-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 37×50 cm
10282.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10283.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Szikora jelzéssel: Téli utca részlet. Olaj, farost, keretben (a keret apró hibákkal), 30×40 cm
10284.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Szikora jelzéssel: Melegedők. Olaj, farost, keretben, 30×40 cm
10285.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Szilágyi Dóra (-): Utca részlet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×29 cm
10286.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Szilvássy Nándor (1927-2011): Ceruzahamuzót. Tus- tempera, papír, jelzett, 18×14 cm
10287.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szilvássy Nándor (1927-2011): Kalapos hölgy. Tus, papír, jelzett, 25×16 cm
10288.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szirányi István (1951-): Egy. Ofszet, papír, jelzett, 41×29 cm
10289.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10290.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft