Festmények és grafikák Tételek száma: 401
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1339014
10279
267
4600
Szeift Béla (1944-2012): Lény. Tus, papír, jelzett, 20×13 cm 1342192
10280
267
Szepes Béla (1903-1986): Juhász István, karikatúra, tusrajz, papír, jelzett, 20x13cm 1342195
10281
267
Szepes Béla (1903-1986): Noskó Ernő, karikatúra, tusrajz, papír, jelzett, 20x13cm 1327465
10282
267
Szereday Ilona (1952-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 37×50 cm 1323601
10283
267
Székely Géza (1958-): Lélekmadár. Szitanyomat (XXI/XXV), papír, jelzett, 40×27 cm 1340626
10284
267
Szikora jelzéssel: Téli utca részlet. Olaj, farost, keretben (a keret apró hibákkal), 30×40 cm 1340631
10285
267
Szikora jelzéssel: Melegedők. Olaj, farost, keretben, 30×40 cm 1297258
10286
267
Szilágyi Dóra (-): Utca részlet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×29 cm 1338144
10287
267
Szilvássy Nándor (1927-2011): Ceruzahamuzót. Tus- tempera, papír, jelzett, 18×14 cm 1338147
10288
267
Szilvássy Nándor (1927-2011): Kalapos hölgy. Tus, papír, jelzett, 25×16 cm 1339133
10289
267
Szirányi István (1951-): Egy. Ofszet, papír, jelzett, 41×29 cm 1338424
10290
267
Szőnyi Jenő (1902-?): Illés 1961. Tus, papír, jelzett, 18×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft