Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Nyilasy jelzéssel: Falusi életkép. Olaj, farost, 27×22 cm
10218.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10219.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Olaszy Sándor (1902-?): Virág csendélet, olaj, vászon, díszes fa keretben, 79×58,5 cm
10220.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Orsovai Valéria (1943 -): Mezei virágok.  Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm
10221.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Országh jelzéssel: Szürke jelenés. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
10222.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
14

10223.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Paizs jelzéssel: Káin és Ábel. Olaj, vászon, 80×60 cm
10224.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1925 Tres Parisien No. 11,  stencil, papír,  üvegezett keretben, 20x16cm
10225.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10226.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pataky jelzéssel: Séta az utcán. Olaj, karton, üvegezett  sérült keretben, 36x50 cm.
10227.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10228.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Paula jelzéssel: Utca részlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 33×44 cm
10229.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft