Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

10230.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

PCSVM jelzéssel: Fej. Pasztell, papír, keretben, 59×48 cm
10231.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

PcsvM jelzéssel: Portré. pasztell, papír, 43×31 cm
10232.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Perei Zoltán (1913-1992) : Vegyes ex libris tétel, fametszet, linó,  2db papír, különböző méretben, 10x15cm; Sólyom Sándor (1943-): Ex libris, linó, dúcon jelzett, papír,  8x6cm
10233.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Perei Zoltán (1913-1992): HL. Christophorus. Linó, papír, jelzett,  22×15 cm
10234.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Perei Zoltán (1913-1992): Christus vor Herodes. Linó, papír, jelzett,  22×15 cm
10235.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Perlott jelzéssel: Sirmione. Vegyes technika, papír, szakadással, üvegezett keretben, 34×54 cm
10236.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Petry Béla (1902-1996) : Vegyes ex libris tétel, klisé,  3db jelzett, 4db, papír, különböző méretben, cca 15x8cm
10237.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Pittner jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, sérült, 38×40 cm
10238.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Podolini jelzéssel: Munka. Olaj, karton, sérült, 34x42 cm.
10239.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rákosdi Jakál Dénes: Erdő részlet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben 40×28 cm
10240.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Regős Ágnes (?-): Kompozíció. Szita, papír, jelzett, 31×26 cm
10241.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft