Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Nemes jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 11×18 cm
10206.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

10207.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Neogrády jelzéssel: Udvarban. Olaj, farost, sérült, 35×25 cm
10208.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16

Neogrády jelzéssel: Látogató. Olaj, karton, keretben, 48×58 cm
10209.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

10210.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Párizsi apacs, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×29 cm
10211.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10212.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10213.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10214.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Utazóközönség. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14×20 cm
10215.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női portré. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14×20 cm
10216.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10217.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft