Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Fritzi Löw (1892-1975): Kávéházban, színes litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 7,5×6 cm
10182.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Lubin jelzéssel: Francia tengerpart. Computer print, papír,  21×15 cm
10183.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Matuska jelzéssel: Őszi tisztás. Olaj, falemez, keretben, 22×32 cm
10184.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10185.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

MCP jelzéssel: Hegyi folyó. Olaj, falemez, 31×53 cm
10186.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

MCP jelzéssel: Búcsúzás. Tus, papír, üvegezett keretben, 14×9 cm
10187.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

MCP jelzéssel: Hegyi folyó. Olaj, farost, 47×64 cm
10188.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

MCP jelzéssel: Mediterrán tájkép. Tempera, farost, 42×52 cm
10189.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

MCP jelzéssel: Szekér az úton. Olaj, falemez, sérült, 37×50 cm
10190.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10191.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Mészáros Lajos (1925-1971): Lillafüred. Színes linómetszet, papír, jelzett, 29×40 cm
10192.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Miklós István (1898-?): Utcarészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×43 cm
10193.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft