Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

AB jelzéssel: Líbia. Kréta, papír, 16×24 cm
10000.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Agricola jelzéssel: Falu határ. Olaj, falemez, keretben, 50×49 cm
10001.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
13

Altorjai Sándor (1933-1979): Folyópart. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×60 cm
10002.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Ambrus jelzéssel: Hegyi út. Olaj, falemez, keretben, 64×48 cm
10003.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10004.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10005.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Antal Irén (1903-1999): Modell, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 26,5×14 cm
10006.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ács jelzéssel: Házak. Tempera, karton, 18×27 cm
10007.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ámos jelzéssel: Párocska. Tus-akvarell, papír, 43×30 cm
10008.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Barabás Márton, Márkusfalvi  (1893-1974):  A Gyilkos-tó látképe.  Olaj, vászon, jelzett, keretben, 85×95 cm
10009.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Baranszky Emil László (1877-1941):  A dinnyés kocsi, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×30,5 cm
10010.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Barcsay Jenő (1900-1988): Út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×21 cm
10011.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft