Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Bari Árpád (1953-): Lenni vagy nem lenni. Olaj, farost, jelzett, keretben 40×21 cm
10012.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Bari Árpád (1953-): Madonna a kis Jézussal. Olaj, vászon-farost, jelzett a keret alatt, keretben 34×24 cm
10013.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

10014.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bartos László (1902-1943): Ex libris Grosz Marcell. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 6×4,5 cm
10015.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Baumgartner jelzéssel: Alpesi táj híddal. Olaj, vászon, sérült, keretben, 30×43 cm
10016.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Bánfi jelzéssel: Balatonfüredi hotel. Olaj, karton, üvegezett keretben, 23×32 cm
10017.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlás napnyugtakor. Olaj, karton, üvegezett keretben, jelzett,  23×32 cm
10018.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlás verseny. Olaj, karton, üvegezett keretben, jelzett,  23×32 cm
10019.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bányai jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, erősen sérült, 55×68 cm
10020.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13

10021.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Berkes jelzéssel: Nagyvárosi utca. Olaj, falemez, keretben, 48×65 cm
10022.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Bertalan Rózsa (1900-1987): Mosó nő. Akvarell, papír, foltos, 20×28 cm
10023.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft