Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Jándi jelzéssel: Lovaskocsi. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 33×42 cm
10134.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Jándi jelzéssel: Házak a távolban. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 48×34 cm
10135.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Jánossy jelzéssel: Lány mandolinnal. Olaj, karton, 34×24 cm
10136.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jeges jelzéssel: Vurstli. Olaj, falemez,  61×87 cm
10137.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

JP jelzéssel: Színek, formák. Olaj, vászon,  69×50 cm
10138.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kaczur jelzéssel: ex libris, klisé, papír, 3db, 11x6cm
10139.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kádár jelzéssel: Alakok lovakkal. Tempera, karton, 64×53 cm
10140.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Kádár jelzéssel: Téli utcasor. Olaj, vászon, 50×32 cm
10141.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Kádár jelzéssel: Séta a városban. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 25x35 cm.
10142.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15

10143.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Kárpáthy jelzéssel: Folyópart. Olaj, farost, 30×40 cm
10144.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14

10145.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft